Pánské Jeansy

Pánské Jeansy nesmějí chybět v žádném šatníku, jsou přeci jádrem neformálního oblečení. Proto nakupujte ze všech sil Pánské Jeansy za báječné ceny. Pánské Jeansy vládnou světem!

Dobře umístěné zadní kapsy a střih zadního dílu pro Pánské Jeansy dokáží tvarovat zadeček lépe než pravidelné cvičení. Jednoduchá pravidla optiky vám snadno napoví: výše umístěné kapsy pozadí zvednou, nízko posazené kapsy posunou k zemi. Čím menší kapsy, tím více vynikne jeho plocha a naopak. Chcete-li tedy vypadat štíhlejší, volte výše posazené větší kapsy. Všímejte si i tvaru kapes a ozdobného štepování.

Pokud kupujete Pánské Jeansy na zimu a víte, že je budete nosit zastrčené v kozačkách, zvolte nohavice, které se dole zužují, protože příliš látky by vás v botách tlačilo, případně by se vám látka vykasávala přes boty, a to není to pravé ořechové. Tento styl však není vhodný pro boubelky, ty by se měly přidržet výše zmíněných dole se rozšiřujících nohavic a na zastrkování do bot raději zapomenout.

Tmavší barvy zeštíhlují, světlejší přidávají opticky objemu. Pokud chcete shodit pár kilo bez diety, pořiďte si rozhodně Pánské Jeansy tmavého nesepraného odstínu. Stehna ještě více opticky zeštíhlíte, pokud si vyberete \"\"washed\"\" džíny se zesvětlenou středovou partií a tmavší po stranách. Příčné barevné efekty, velkoplošné vzory, módní \"\"trhliny\"\" či záplaty naopak nohy zkracují a rozšiřují.

Dřív byste se vyslechla poznámky o čekání velké vody, dnes jsou nepatrně zkrácené Pánské Jeansy opět v kurzu. V teplých dnech je určitě užijete a navíc tak budou vidět vaše úžasné nové botičky (krásně vypadají se sandálky na klínku). Na rozdíl od tříčtvrtečních kalhot navíc nezkracují nohy.