Kalhoty Dámské Nife Sd01 Černé

Každý z nás nosí rád Kalhoty Dámské Nife Sd01 Černé. Tyto cool kalhoty se hodí všude. Tedy téměř.

Kalhoty Dámské Nife Sd01 Černé se nosí nejvíc do kozaček, ale vždy s vyšším podpatkem, tak vypadají nejlépe. Nezapomeňte ale, že vintage, tzv. obnošený vzhled, opticky rozšiřuje.

Kalhoty Dámské Nife Sd01 Černé jsou kalhoty šité ze silné bavlněné látky (džínovina, denim). Původně se jednalo o pracovní kalhoty, ale od 50. let 20. století se staly oblíbené nejprve mezi mládeží a postupně u všech generací po celém světě.

Zvonové Kalhoty Dámské Nife Sd01 Černé se opět objevují s návratem stylu hippies. Mají vyšší pas a ženám s oblými boky sluší. Můžete je nosit nažehlené do puků, když k tomu přidáte obuv na platformě, dosáhnete viditelného prodloužení nohou. Nejlépe vypadají v kombinaci s tunikami.

Dřív byste se vyslechla poznámky o čekání velké vody, dnes jsou nepatrně zkrácené Kalhoty Dámské Nife Sd01 Černé opět v kurzu. V teplých dnech je určitě užijete a navíc tak budou vidět vaše úžasné nové botičky (krásně vypadají se sandálky na klínku). Na rozdíl od tříčtvrtečních kalhot navíc nezkracují nohy.