Džíny Materiály

Džíny Materiály jsou stále trendy, je však potřeba do nich také zvolit vhodné spodní prádlo. Je vcelku jedno, zda zvolíte kalhotky nebo tanga, hlavní je, aby při běžném pohybu nebyly viditelné. Není to rozhodně ozdobný prvek, pouze ukazujete, že vám oblečení nepadne tak, jak by mělo.

Džíny Materiály jsou fenoménem lidstva na cestě galaxií. Kalhoty a další doplňky, se staly životním stylem.

Máte metr osmdesát a dlouhé štíhlé nohy? S kratšími nohavicemi v sedmiosminové, nebo tříčtvrteční délce budou vaše nohy opticky kratší. Normální délku můžete zkrátit také jednoduchým či dvojitým ohrnutím. Zato malá postava musí počítat s každým centimetrem, který vydělá navíc štíhlou (cigaretovou) siluetou nohavic a délkou, která přesahuje o nějaký ten centimetr skutečnou délku nohou. Lehce nakrčené Džíny Materiály na nártu a délka, která o několik centimetrů přesahuje podpatek, pracuje pro vás. Pro širší boky a stehna platí totéž, jde o to proporčně vyvážit postavu, kterou, jak jinak, ještě opticky prodloužíte podpatky.

Trendy barvy a příjemné materiály vám dodají pohodlí i sebevědomí. U nás Džíny Materiály můžete pořídit za nízké ceny, k tomu bez zbytečného běhání po obchodech. Čekají na vás právě tady.

Dobře umístěné zadní kapsy a střih zadního dílu pro Džíny Materiály dokáží tvarovat zadeček lépe než pravidelné cvičení. Jednoduchá pravidla optiky vám snadno napoví: výše umístěné kapsy pozadí zvednou, nízko posazené kapsy posunou k zemi. Čím menší kapsy, tím více vynikne jeho plocha a naopak. Chcete-li tedy vypadat štíhlejší, volte výše posazené větší kapsy. Všímejte si i tvaru kapes a ozdobného štepování.